January 2013

Kam ten svět spěje aneb VZKAZ PRO LUCIKE

31. january 2013 at 21:28 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  my views
Takže, milá 'slečno' [ehm.., link], když jsi tak chytrá, přečti si tohle :-**

O co se jedná? O jednu, ehm, desetiletou holčičku, která nesnese kritiku. Říká, že tlačítkový mobily jsou pro idioty (ha ha ha) apod. Já jí napsala na ask, ať lidi nesoudí podle mobilu, ale ona NÉ, hned musí být po jejím. Jo, možná je blbost psát hnusný věci někomu, kdo je o 2 roky mladší jak ja, ale i tak. Já napíšu kritiku, ona mě 'hustě odpálkuje' (rozumějte: ty kurwo zasraná! apod. Já napíšu ať se naučí psát kurva, ale ne ne ne. BEST LIDI píšou kurva s dvojitym W. OMG. Kam ten svět kurva spěje?! Desetiletý holky se chlubí elektronikou, prvňáci a druháci nosí pušapku (teď se nejedna jen o LuCiKe), vlastně PARDON, 1-5 třída na základce nosila pušapku. WHAT THE HELL IS THAT?! Ještě mi řekněte, že ve třech letech lidi budou mít facebook a budou závislí. Ještě řekněte, že lidi ve čtvrtý třídě chlastaj a maj děti. Oh my fucking god, SAVE ME! Tak abychom se vrátili k tématu; někteří neumí kritiku přijímat ale jen dávat...

PS: a než do mě začneš hustit že jsem srab, já aspoň nemažu hnusný komenty -.-"

Omlouvám se jestli jsme někoho urazila :\\

{chci ten deštník :'DDD}

finally, it's HOLIDAY!!!

31. january 2013 at 20:01 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  dear diary..
AhooojQa :-** :D:D tak co výzo? My máme 14 předmětů, z toho jsem měla 6 dvojek a zbytek jedničky, myslím :33 I'm happy :D (jo a NEJSEM šprt :'D) nějak mě baví fotit, SEE IT HERE ON INSTAGRAM :) ty černobílý ;3 jo a ještě mám vyznamenání :') byli na mě nějak podezřele hodný, učitelé :D:D nějak mě baví být na asku...(link v menu) nějaký otázky prosím, psí oči :D protože se nudím') ještě půjdu něco nafotit a pak možná něco přidám. Mám nápad na článek, napíšu ale NIC POZITIVNÍHO o jedné osobě ;) je mi to u fuck ale chci se vypsat -.-" tak čus...:)


Boyfriends come&go. But best friends are forever.<3

30. january 2013 at 18:20 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  dear diary..
Čau'))...kuvááá.sem fakt naštvaná..tak částečně. Proč, proč, proč se mi sakra musí líbit někdo, komu se a) líbí moje kámošky b) mně nesnáší. awwwwwwww:PP love's a bitch, so deal with it') jinak díky za 400 návštěv za 14 dní :) zítra výzo:DD těšíte se? :D chjoo...asi budu mít celkem dobrý výzo ale dneska zase bez nákupu..doprdele :'D kámoška je nemocná. Tak snad to vyjde :D :D nějak NEKOMENTUJETE:\\ :D:D ja taky ne. Začla jsem zas kreslit anime,nekreslila jsem je asi 2 měsíce protože mi to nešlo...nic moc ani teď 'D některé moje čmáranky si můžete prohlídnout na mém instagramu - ZDE. Díky za každý lajk...(na insta :'DD)


Outfits 0.1

30. january 2013 at 17:26 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  no boys
Na POLYVORE jsem udělala několik outfitů. Nic moc, ale jsou moje první x))


Inspiration - dream catcher(s)

29. january 2013 at 20:02 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  inspired

Aligátor, wraaaaau! :D :D

29. january 2013 at 19:33 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  dear diary..
Čau. K názvu, pokud jste viděli toho Zemana a Hobity...VIDEO ZDE Nějak nemám čas, zítra se asi neozvu, protože jdu s kámoškou do Palladia a pak dělat čtenářskej deník. Nezáviďte :'D tak k dnešku... Byla to celkem sranda, na občance sme měli opakování 'první pomoci', no comment už :'DD twl...co uděláte, když se vybourá auto a jeden si rozbije hlavu, druhej si zlomí vaz a třetí si prorazí plíce? :D fůůj..hned: jednoho ukřižujeme, druhýho oběsíme a třetího setneme gilotinou :'DDDDDDDD jinak celkem na prd...nějak mě nebaví blogovat')) ale co..NO END!! ;33 tak čaooo.


Bombadil na hrad! :D

28. january 2013 at 14:29 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  dear diary..
Háj...dneska best psichics ever :D jjjj:3 na to že fyziku nesnáším super no :D s kámoškama sme dělaly úplný kraviny twl :D prej: já jsem smutná že vyhrál Zeman...a proč? No protože chci za prezidenta Tomá Bombadila!! (Kdo četl pána prstenů 1, ví :'DDD) Měli jsme dělat krychli z papíru a prej: ó, taková krypličkáá :DDDD pak sme do toho nalili vodu, aby to bylo na 1 litr...aaaa :D ta naše byla blbě slepená, takže to proteklo :'D kvalita no vole :'DDDD..já si pak dala tu čepici na hlavu, jo mokrou :D, a prej takový: yes, už jsem absolvent :'D pak sem s kámoškou šla do automatu na čokoládu, ty prvňáci na mě tak čumí :D já prej: no ano, koukáte se na mojí sexy čepkuu, že? :'DDDDD no takže SUPER DAY. Teď jdu dělat čtenářskej deník.....ouuuuu shit! :D jinak zase nový layout^^ loveee. Tak pa ##


Objednej si layout

27. january 2013 at 15:09 | Mrs.Vaness Lepidlo♥

No......na minulém blogu jsem měla objednávky layoutů, tak je dávám sem :)

PODMÍNKY:

⚫ Z layoutu nebudeš mazat můj zdroj a
používat jednotlivé části ke své tvorbě!
⚫ Nebudeš lay vydávat za svůj!
⚫ Budeš ho mít na blogu aspoň 3 dny!

SOUHLASÍŠ? NAPIŠ MI NA EMAIL VANESSA.A.T.STONE@GMAIL.COM
VEŠKERÉ PŘIPOMÍNKY PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ

NA EMAIL MI POŠLI:

⚫ S kým/čím layout
⚫ Barvy
⚫ Detailnější popis
⚫ Adresu blogu
⚫ Příp. Uvítací zprávu
⚫ Přezdívku
⚫ Souhlasíš s podmínkami?

Free layout - donuts

27. january 2013 at 10:48 | Mrs.Vaness Lepidlo♥ |  freeee layouts
No, nudila jsem se ;'DBarva pozadí - eed08a
Než layout stáhneš, přečti si PRAVIDLA!
Na layoutu není zdroj, NEVYDÁVEJ ZA SVÉ,
NEBO HNED NAHLAŠUJI!!!!!!!!!
Zdroj obrázků: weheartit
Obsah balíčku: MENU, ZÁHLAVÍ A ODDĚLOVAČ
Pokud potřebuješ pomoct s nastavením, napiš
mi na VANESSA.A.T.STONE@GMAIL.COM nebo na ASK.FM

NEW BLOG

26. january 2013 at 10:21 | Mrs.Vaness Lepidlo♥
Tady samozřejmě nekončím^^ ale mám nový blog, dneska založený a je o MÓDĚ :D no uvidím jak to bude. Pokud tam lidi budou chodit, zůstanu tam ;)


Klikni na ikonku :)