March 2013

are you fucking kidding me? :D

30. march 2013 at 13:23 | An.✝
Hej jako sorry,ale tohle mě rozesmálo. Ta holka asi neví,že apríl je až v pondělí:-** jako nechci být hnusná,ale uvidí,že ikdyž jsem malá,držku je rozkopu klidně.

http://shhmywritinges.blog.cz/1303/v

:DDDDD a teď do mě.

chcipni.cz

30. march 2013 at 10:28 | An.✝ |  dear diary..
čááu!! :D za ty dny co jsem byla pryč se toho moc nedělo. Teda jo!! :'DD ve čtvrtek jsem byla se ségrou v kině na Croodsovi (nevím jak se to píše) a byla to prdel :DDDD ale měla jsem průser jak svině,protože jsem byla ještě v obchodě abych ségře něco koupila. Ale to je fuk :DD btw.mam zase novy vzhled,nevím proč :DDDDDD a včera jsem byla na klavírní soutěži v Rudolfinu. Pořádali to Rusové,hahahahaha,no. Nic proti,ale sere mě sedět mezi těma malýma ruskýma blondýnama,co perfektně hrajou,maj bohatý rodiče a mají soukromý učitele. Dieee. lol,a vyhrála jsem první cenu!! :DDD aspoň jednou ;D ale bylo to dlouhý jak svině. Jo,zase nic proti Rusům,ale připadaj mi strašně nevychovaný ._. my sme tam seděli,a oni se tam furt cpou,nic neřeknou,nějaký holky seděly za náma a furt kecaly,twl moje máma se tam otočila a prej: buďte už sakra zticha!! :D a oni kecaj dál. Ale to dělaj úplně všichni. Pak vedle nás seděly další holky,asi tak 12-13 a FURT na mě čuměli,měla jsem sto chutí jim říct Co na mě furt čumíte?! -_- a furt si šeptaly. Já jsem pak šla na WC a oni mi obsadily místo. Fuck. No,a pak sme jeli domu asi v 10 :'DDDDDD za chvíli jedem k babičce :D budu se tam koukat na pána prstenů :'DD zatím čau:)


bla bla bla, nevím titulek ._.

27. march 2013 at 8:51 | An.✝ |  dear diary..
Čáu;) dneska máme volno,yes!! Sorry,že jsem nenapsala dlouho, ale v pondělí jsme měli školní prezentace a pak jsem byla nakupovat a včera jsem byla na maturitním plese (zpívali sme tam) a šlo to super!! :DD měla jsem úžasný šaty :DDDD no nic ._. každopádně jste si určitě všimli nového layoutu. Piplala jsem se s ním hodinu dvě, ale jsem spokojená^^ zdroj inspirace je na layoutu - tangleds ;) fotky jsem fotila já^^ každopádně pokud máte chytrou otázku,můžete se ptát >> ZDE. V pondělí jsme prezentovali retardovanou prezentaci na téma Antická věda a technika,bylo to celkem č pohodě,ale ten retardovanej kluk (kdo četl moje předchozí články,asi bude vědět ;DD) měl téma Hippokratés a furt mlel něco jako.."na čest Hippokratése se skládá přísaha,blabláá.." (yes,neumí to skloňovat) ale jinak to bylo celkem v pohodě ;) včera byl ten ples,bylo tam strašně málo kluků,ale co s tim? :D -.- holky jsme tam byly všechny a pak ještě dvě holky ze sekundy,tak nás bylo celkem 7 ._. nic moc ;DD ale bylo to super. Celou dobu,co sme tam jeli sme se s kamarádkou furt řehtali scénám z pána řetízku,hey LOL!! :DDD zrovna jsme byly u tý části (kdo viděl,chápe ;DD) Tvoje máma je v hlubokým lese a Tvoje máma toho nechá :DDDD a v tu chvíli nám táta řekl: holky nechte toho, a já prej: tvoje máma toho nechá! :DDD takovej výgeb:D potom sme tam dojeli,byly sme tam asi do půl jedenáctý,yeah. Furt sme tam tancovali a něco žrali a pili :'DDDDD a já ještě s nějakýma holkama sme tam čórli balónky,tak sme je pinkali přes zeď na WC :'DDD prostě to bylo super^^ tak to bude asi všechno ;D zatím)


Inspiration - nails

23. march 2013 at 18:21 | An.✝ |  inspired
Nehty<33 strašně mě fascinuje nail art,chci to umět^^ tady vám dávám koláž, bylo jich hodně a nechtěla jsem je sem dávat po jednom :'DDD koláž je mé výroby, NEKOPÍRUJ!! ;)


Které se vám líbí nejvíc?
Chteli byste umět dělat takové nehty?)
Zdroj obrázků: weheartit

Pán Řetízku :DDDDDD

22. march 2013 at 17:46 | An.✝ |  Other - just stupid things
Hi,dneska po druhé:DD vzpomněla jsem si na jedno video a rozhodla jsem se,že ho sem MUSIM dát!! :DDD furt o tom meleme ve škole:D jasně,nic extra ale je to prdel:'DDD Pána prstenů jsem četla a furt čtu,ale stejně,parodie vedou!!! :DDDD už tu zase melu kraviny.Musim se hlídat :'DDD

↓↓↓ nic proti Justinu Bieberovi, ale tohle je nejlepší :DD ↓↓↓


VYHODNOCENÍ KONTROLY DARLINGS

22. march 2013 at 14:23 | An.✝ |  My dear darlings♥

Tak je tu po době vyhodnocení. Napsalo se vás strašně moc ale ne všichni :'DDD růžově jsou napsané připomínky,které si prosím přečtěte -_- :)

'Staré' darlings:

poznámka: bylo vás opravdu hodně,takže pokud jsem na někoho z vás zapomněla,napište do komentářů a vyřeším to^^

Mima - zapsala se - NECHÁVÁM
Supermaaanka^ - maže si mě z affs - MAŽU (ale dám si tě do oblíbených^^)
Liza Tomhar - zapsala se,že nechce zůstat - MAŽU
Mischelle™ - měla pozastavený blog - NECHÁVÁM
~Jenny - myslím že se nezapsala, ale nechávám si tě výjmečně - klidně mějte kecy ostatní,ale její blog je můj oblíbený dost dlouho') - NECHÁVÁM
shadisek - zapsala se - NECHÁVÁM
Mrs. Fix - zapsala se - NECHÁVÁM
Tina - zapsala se - NECHÁVÁM
Anett B. - nezapsala se,nemá mě zapsanou a navíc asi zkončila:/ - MAŽU
Áďa Z. - zapsala se - NECHÁVÁM
Chloé - zapsala se - NECHÁVÁM
Drew - zapsala se - NECHÁVÁM
Korry - zapsala se - NECHÁVÁM
Sabí - zapsala se - NECHÁVÁM
°Hope - zapsala se - NECHÁVÁM
Jacqueline - zapsala se - NECHÁVÁM
Paula - asi nezapsala,platí ale to samé jako u Jenny') - NECHÁVÁM
viki. - asi už dávno nejsme affs :D - MAŽU
LuCíí - zapsala se - NECHÁVÁM
Ambreh Sparrow - zapsala se - NECHÁVÁM
D. - zapsala se - NECHÁVÁM
Marti - zapsala se - NECHÁVÁM
Baška - zapsala se - NECHÁVÁM
Jkoolča - zapsala se - NECHÁVÁM
K. - nezapsala se - MAŽU
Ady - zapsala se - NECHÁVÁM
Terez - zapsala se - NECHÁVÁM
Mish. - zapsala se - NECHÁVÁM
Adél - zapsala se - NECHÁVÁM
Denisa - končí s blogem - MAŽU
LadyTess - nezapsala se - MAŽU
Swaggie* - má nový blog,ale nechávám si tě - NECHÁVÁM
Sweet~Marshmellou* - zapsala se - NECHÁVÁM
Ellie. - zapsala se - NECHÁVÁM
Inny Emily - zapsala se - NECHÁVÁM
Niallerka. - zapsala se - NECHÁVÁM
~Sally - zapsala se - NECHÁVÁM
Křupka~ - zapsala se - NECHÁVÁM
A. - zapsala se - NECHÁVÁM

Nové darlings:

poznámka: brala jsem jen blogy,které mě hodně zaujaly,protože jinak bych nestíhala)

-tér
Tew
Martinka
-Brunette-

Free layout - tribal

20. march 2013 at 18:28 | An.✝ |  freeee layouts
Čáágo. Mám tu pro vás šíleně jednoduchý lay,ale trval mi dlouho;) (to pozadí jsem vyráběla)) takže kdyby se někomu líbil,ráda nastavím ;)

| Layout "tribal" | 85% | pink,green and blue | cca 1 hod |
PRO VĚTŠÍ NÁHLED KLIKNI NA OBRÁZEK

STÁHNI LAYOUT

PRAVIDLA: z layoutu nemaž zdroj a nevydávej ho za svou práci!
Až lay změníš, nepoužívej jeho části k další tvorbě!!

Balíček obsahuje i obrázek s postupem JAK LAYOUT NASTAVIT!! ;)


hey,you.Yes,you. FUCK YOU!

19. march 2013 at 16:44 | An.✝ |  dear diary..
Hi my darlings ;* včera byl celkem den na prdy,takže o něm nemusím mlejt moc ;DD až na to,že mám NEJLEPŠÍ PRŮMĚR VE ZNÁMKÁCH V ČEŠTINĚ!! Yeah!! :** no a dneska to byla sranda ;D na ájině sme dělali pracovní list a učitel na supla je vybíral a pak řekl: kdo je Bob a Bobek?! :DDDD a jeden kluk prej: já :DD já se zase někdy podepíšu Bořek Stavitel,no ;DD potom na zemáku sme brali PEDOSFÉRU. A teď si představte ty retardy co se tam smějou :DD pak nám učitelka vysvětlovala jak pedosféra vzniká a pak zakončila: to ale neznamená,že když nám na skále chcípne jelen,budeme mít hlínu :D a jeden kluk: Takže když nám na skále chcípne jelen, vznikne z toho pedofil :DDDDDDD facepalm :D no a teď jdu na ask. Nějaká píča mě tam hejtuje,že prej vypadám jako štětka,je to prdel :DD za týden je maturitní ples a my z Primy tam máme zpívat ._. no aspoň je příležitost k novym šatům ;DD už mám vybraný; buď starorůžový se cvočkama,nebo černý bez ramínek :* a s holkama zase plánujeme shopping,já sem holt závislák ;DD tak zatím ;)


inspiration - sweaters

18. march 2013 at 17:54 | An.✝ |  inspired
Sweaters - my winter love.♥


what's happening?

16. march 2013 at 18:42 | An.✝ |  dear diary..
Ahoj;) nějak mě nebaví blogovat,nwm proč)) jsem teď spíš na asku,tumblru,weheartit a v realitě ;) taky máme hodně školy,chápejte :// no,prostě mě blogování nebaví jako předtím ;) buď není čas nebo nápady)) ale neva,no :DD končit na 1000000000000000% nebudu,protože tenhle blog mě hodné baví,mám spoustu super affs a návštěvnost %) možná max pozastavím,nebo budu přidávat ty ,nanicovaté' články jako gallery,inspiration a podobně :'DDDDDDD (*nadsázka*) i když 20.3.2013 myslim to bude ROK CO BLOGUJU! :'DDD sláva -,- btw.viděli jste tohle? :'DDDDDDD určitě se na to koukněte:D ale nezaručuju,že přežijete :DD tak zatím čau))

jo,a tohle jsem vyráběla já,takže pokud to zkopírujete beze zdroje nebo oříznete zdroj,ste mrtví -,-